Dette er en informasjonsside for helsepersonell

Nutricia har et sterkt ønske om å øke kunnskapen om medisinsk ernæring blant helsepersonell. Vi holder sykehus, sykehjem, hjemmetjenesten, studenter, apotek og grossister oppdatert på produkt og utvikling, forskning og studier samt våre kurs og faglige events. Vennligst bekreft at du er helsepersonell for å gå videre. Ønsker du å endre ditt valg i fremtiden, må du slette dine cookies.

Nyheter

Med mer enn 100 års ekspertise innen forskning og utvikling av medisinske ernæringsprodukter, holder vi deg oppdatert på relevante nyheter innen produkt og utvikling, nyeste forskning og studier, informasjon om våre arrangementer med mer.

Nyhet – Nutridrink PlantBased Protein 2.0

Vi introduserer Nutridrink Plantbased Protein 2.0 – vår første plantebaserte næringsdrikk med 2 kcal/ml og 20 g protein per flaske. Spesielt utviklet for pasienter med sykdomsrelatert underernæring.

Les mer

NUTRIDRINK-SORTIMENTET FÅR ET FORBEDRET DESIGN

I juli 2025 vil produktene i Nutridrink-sortimentet få et noe endret design, basert på tilbakemeldinger fra våre kunder. Forskjellen mellom smaker og produktvarianter vil fremover bli tydeligere og mer distinkt, og tekststørrelsen økes slik at det blir lettere å lese hvilken smak det er.

Les mer

Nyhet – Nutrison 2kcal HP MF Plantbased

Vi lanserer vår første plantebaserte 2 kcal sondeløsning med høyt innhold av protein og med vår patenterte multifiberblanding til pasienter med sykdomsrelatert underernæring.

Les mer

Nutrison Diason Energy HP 1.5

Vi har gjort en endring på vår sondeløsning tilpasset pasienter med diabetes,  Diason.

Les mer

NYHET! Pepticate får nytt design!

Våren 2024 får Pepticate nytt design

Les mer

NYHET! Mer frukt og grønt i Fortini-familien

Ny næringsdrikk med naturlige ingredienser

Les mer
1 2 3 21