Våre medarbeidere

Nutricia har regionale distriktssjefer som står ansvarlig for informasjon, opplæring og service til helsepersonell. Nedenfor finner du ansvarlig distriktssjef i din region.

Kundeservice

Tove Carlsen

Ordremottaker

tove.carlsen@danone.com23 00 21 00

Turid Iversen

M.Sc. Clinical Nutrition

turid.iversen@danone.com95 72 80 13

Distriktssjef - Sykehusteam

Ingunn Hillestad Minelle

Distriktssjef Voksen; Oslo, Vestfold og Telemark, Agder

ingunn.minelle@danone.com91 35 59 69

Anne Haugskott Rivelsrud

Distriktssjef Voksen; Viken, Innlandet, Vestland, Rogaland, Nordland

anne.rivelsrud@danone.com41 44 65 06

Christin Sommerschild

Distriktssjef Sykehus Midt- og Nord Norge

christin.sommerschild@danone.com91 85 74 69

Carine Olaussen

Distriktssjef Pediatri; Oslo, Viken, Vestfold, Telemark, Agder, Rogaland, Vestland

carine.olaussen@danone.com99 15 44 59

Distriktssjef - Community team

Eddie Lind

Distriktssjef Voksen; Oslo, Østfold, Trøndelag

eddie.lind@danone.com 95 17 85 15

Merethe Øyaland Flåten

Distriktssjef pediatri; Oslo, Buskerud, Vestfold, og Telemark, Agder, Troms og Finnmark, Trøndelag, Møre og Romsdal og Rogaland

merethe.oyaland-flaten@danone.com 99 23 39 91

Agnethe Halleland Hørthe

Distriktssjef Voksen & Pediatri; Akershus, Innlandet, Nordland

agnethe.horthe@danone.com97 00 83 39

Didrik Jensvoll Sletner

Senior District Manager, Vestland, Rogaland, Møre og Romsdal

didrik.sletner-jensvoll@danone.com94 12 72 50

Medisinsk Avdeling

Anne Cathrine Torbergsen

Medical Affairs Manager

anne.torbergsen@danone.com95 26 21 96

Turid Iversen

M.Sc. Clinical Nutrition

turid.iversen@danone.com95 72 80 13

Markedsavdelingen

Kari Løkka

Head of Marketing - Paediatrics Nordic & Baltic

kari.lokka@danone.com46842099

Øystein Gylvik

Brand & Channel Manager - Adult

oystein.gylvik@danone.com95 79 88 57

Jeanette Skuterud

Brand Manager Paediatrics

jeanette.skuterud@danone.com934 08 892

Ellen Bratlie

Category Manager, Metabolics & Ketogenics

ellen.bratlie@danone.com90 17 71 21

Cathrine ter Jung

Digital Engagement Manager, Norway & Denmark

cathrine.ter-jung@danone.com984 71 455

Salgsavdeling

Thomas Fallet

Pharmacy Manager

thomas.fallet@danone.com45 26 98 46

Hilde Åsheim

Head of Sales, Norway & Denmark

hilde.asheim@danone.com45 20 97 76

Tina Strand Eide

Field Sales Manager, Norway

tina.eide@danone.com47 02 86 64

Julia Vårbakken

Sales & Marketing Coordinator

julia.varbakken@danone.com48862134

Administrasjon

Argyro Koumentou

Head of Market Controlling Scandinavia and Brands Nordics-Baltics

argyro.koumentou@danone.com

Kontakt oss

Har du spørsmål om våre produkter, ordre, faktura eller mer generelle henvendelser?

Kontakt kundeservice på telefon eller e-post.

Vi ser frem til å høre fra deg!