Våre medarbeidere

Nutricia har regionale distriktssjefer som står ansvarlig for informasjon, opplæring og service til helsepersonell. Nedenfor finner du ansvarlig distriktssjef i din region.

Kundeservice

Anne Smette

Ordremottaker

anne.smette@danone.com23 00 21 00

Tove Carlsen

Ordremottaker

tove.carlsen@danone.com23 00 21 00

Turid Iversen

Specialized Nutritional Advisor, B.Sc. Nutrition

turid.iversen@danone.com95 72 80 13

Juditte Diab

Specialized Nutritional Advisor, B.Sc. Nutrition

juditte.diab@danone.com48 03 63 54

Distriktssjef - Sykehusteam

Ingunn Hillestad Minelle

Distriktssjef Voksen; Oslo, Vestfold og Telemark, Agder

ingunn.minelle@danone.com91 35 59 69

Anne Haugskott Rivelsrud

Distriktssjef Voksen; Viken, Innlandet, Vestland, Rogaland, Nordland

anne.rivelsrud@danone.com41 44 65 06

Christin Sommerschild

Distriktssjef Sykehus Midt- og Nord Norge

christin.sommerschild@danone.com

Carine Olaussen

Distriktssjef Pediatri; Oslo, Viken, Vestfold, Telemark, Agder, Rogaland, Vestland

carine.olaussen@danone.com99 15 44 59

Distriktssjef - Community team

Heidi Anita Lunde

Distriktssjef Voksen; Buskerud, Vestfold og Telemark, Agder, Troms og Finnmark

heidi.lunde@danone.com92 01 07 73

Eddie Lind

Distriktssjef Voksen; Oslo, Østfold, Trøndelag, Møre og Romsdal, Rogaland

eddie.lind@danone.com 95 17 85 15

Merethe Øyaland Flåten

Distriktssjef voksen & pediatri; Akershus, Innlandet, Vestland, Nordland

merethe.oyaland-flaten@danone.com 99 23 39 91

Agnethe Halleland Hørthe (permisjon)

Distriktssjef Voksen & Pediatri; Akershus, Innlandet, Vestland, Nordland

agnethe.horthe@danone.com97 00 83 39

Medisinsk Avdeling

Anne Cathrine Torbergsen

Medical Affairs Manager

anne.torbergsen@danone.com95 26 21 96

Turid Iversen

Specialized Nutritional Advisor, B.Sc. Nutrition

turid.iversen@danone.com95 72 80 13

Juditte Diab

Specialized Nutritional Advisor, B.Sc. Nutrition

juditte.diab@danone.com48 03 63 54

Markedsavdelingen

Kari Løkka

Head of Marketing - Paediatrics Nordic & Baltic

kari.lokka@danone.com46842099

Øystein Gylvik

Brand & Channel Manager - Adult

oystein.gylvik@danone.com95 79 88 57

Jeanette Skuterud

Brand Manager Paediatrics

jeanette.skuterud@danone.com934 08 892

Ellen Bratlie

Category Manager, Metabolics & Epilepsy

ellen.bratlie@danone.com90 17 71 21

Cathrine ter Jung

Digital Engagement Manager, Norway & Denmark

cathrine.ter-jung@danone.com984 71 455

Salgsavdeling

Thomas Fallet

Pharmacy Manager

thomas.fallet@danone.com45 26 98 46

Hilde Åsheim

Head of Sales, Norway & Denmark

hilde.asheim@danone.com45 20 97 76

Didrik Jensvoll Sletner

Business Develpoment Manager - Community Channel

didrik.jensvoll@danone.com94 12 72 50

Julia Vårbakken

Sales & Marketing Coordinator

julia.varbakken@danone.com

Administrasjon

Isaac Diaz

Country Manager, Denmark & Norway

isaac.diaz@danone.com

Argyro Koumentou

Senior Market Controlling Manager, Norway & Denmark

argyro.koumentou@danone.com

Kontakt oss

Har du spørsmål om våre produkter, ordre, faktura eller mer generelle henvendelser?

Kontakt kundeservice på telefon eller e-post.

  • Tlf:  +47 23 00 21 00 (våre telefontider er 08:00 – 18:00, stengt i lunsjen 11:30-12:00)
  • E-post: nutricia@nutricia.no

Vi ser frem til å høre fra deg!